05321203324

Sosyal Medyada Biz}

Hakkimizda

Bilgisayarlar hızlı bir şekilde hayatımıza girmiş ve önemini arttırmıştır. İnsanların hem sosyal ortamı hem de alışverişleri dahi internet üzerinden gerçekleşmeye başladığı için bilgisayar konusu öne çıkmıştır. Hemen her saat online olma isteği sonucunda bu sektörde önemli gelişmeler yaşanmıştır. Sürekli yenilenen bilgisayar konusunda gelişmiş donanıma sahip ürünler dikkat çekmektedir.

        Bilgisayar kullanımı ilk alındığında genellikle sorunsuz olsa da yılların geçmesiyle birlikte bazı sorunlar oluşabilmektedir. Gerek donanım gerekse de çevre birimlerinde meydana gelen sorunlar sonucunda teknik destek almanız gerekmektedir. Ayrıca web üzerinden yaşanacak sorunlar da bilgisayarınıza arar verebilir ve bu durumda da teknik destek almanız gerekebilir. Bilgisayarlarda donanımsal, çevresel birim ya da web kaynaklı sorunlar yaşanabilir.

       inegol Mobil Servis olarak bilişim sektöründeki ürün ve hizmet alımlarınızla ilgili süreçlerde hem danışman olarak hemde uygulayıcı olarak görev almayı amaç edinerek çalışmalarımıza 2006 yılından beri devam etmekteyiz.

WhatsApp chat