05321203324

Sosyal Medyada Biz}

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri Satış, Kurulum ve Bakım Anlaşması

0532 120 3324  Hemen whatsapp üzerinden fotoğraf ve özellik gönderip fiyat isteyebilirsiniz…

Kamera Güvenlik Sistemleri  Firma – şirket, hastane, bina, site, ev, okul, kurum vb yerlere çözüm sunuyoruz.
Güvenlik kamera sistemleri çalışma mantığı olarak ikiye ayrılmaktadır. Kablolu kamera sistemleri ve kablosuz kamera sistemleri.

Kablolu Güvenlik Kamera Sistemleri

Kablolu güvenlik kamera sistemleri içerisinde yaygın olarak kullanılmakta olan AHD kamera sistemleri 500 metre mesafeye kadar yüksek kalitede görüntü alınmasını sağlar. Görüntüde herhangi bir gecikme ve kayıp yaşatmayan sinyal aktarım teknolojisi AHD kameralar ile istenilen her bölgenin görüntülenmesi ve korunması rahatça sağlanmaktadır. AHD kamera sistemleri 720p, 960p ve 1080p çözünürlükle HD olarak görüntü aktarımı gerçekleştirir. AHD kamera sistemleri kendi içerisinde AHD Speed Dome Kamera Sistemleri, AHD Dome Kamera Sistemleri ve AHD IR Bullet Kamera Sistemleri olarak farklı modellere ayrılmaktadır. AHD kamera sistemleri hem iç mekan hem dış mekan için uygun kamera sistemlerine sahiptir. AHD kamera sistemleri hem yüksek çözünürlüklü son teknolojik özelliklere sahip hem de ekonomik olarak maliyeti çok uygundur.

Ev, iş yeri, hastane, otel, okul, site, bina ve benzeri her türlü yaşam alanının güvenle ve kaliteli bir şekilde görüntülenerek, korunmasına yardımcı olacak Kamera Sistemlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Kablosuz Güvenlik Kamera Sistemleri

Kablosuz güvenlik kamera sistemleri Network kameraları veya PoE kameraları olarak da bilinen IP tabanlı kameralar, 1Mp’den – 4K Ultra HD’ ye kadar yüksek çözünürlüklerde mevcuttur. IP kameralarda, video bir PoE NVR’ye veya bir bilgisayar ağı üzerinden doğrudan gönderilebilir. IP kameralar veri sinyalini iletmek için ağ (Category 5 veya 6) kablolarını kullanır. IP kameralar, özellik ve çeşitlilik bakımından daha fazla özelleştirilmeye imkan sağladığı için yeni ve büyük çapta kurulumlar için önerilir. Sistem maliyeti ilk etapta yüksek gibi görünse de devamlılık bakımından ilerleyen zamanlarda daha çok avantaj sağlamaktadır.

Gizli Kamera Sistemleri

Gizli kamera sistemlerinde kullanılan gizli kameralar daha çok dadı kamerası, bebek kamerası olarak bilinir ve genelde duman dedektörü, pır dedektör, oyuncak ayılar, duvar saatleri şeklinde kullanılmaktadır.

Genelde bebek bakıcılarını( Bebeğe yapılacak fiziki darbe veya yüksek sesle uygulanan şiddetleri ) takip amaçlı kullanılır. Görüntü olarak kameraya benzemediği için kameranın olduğu ortamdaki kişi daha rahat hareket eder.

Ayrıca şirketlerde, personelle ilgili sıkıntıları( Hırsızlık, işi yavaşlatma, personel ile anlaşmazlık gibi konular ) takip edebilmek için de kullanılabilir.

Dome Kamera

dome kameralar

Dış Ortam Kamera

dış ortam kameralar

Kayıt Cihazı

Dvr Kayıt Cihazları

Kablosuz Kamera

kablosuz kamera

Gizli Kamera

Oyuncak Ayı Gizli Kamera

Ampul Gizli Kamera

Ampul Gizli Kamera

WhatsApp chat