+90 532 120 3324

Sosyal Medyada Biz}

Market Barkod Otomasyon Sistemi

Market Barkod Otomasyon Sistemi

Market Barkod Otomasyon Sistemi

 
Market Sistemlerinde önemli olan Otomasyon sistemidir. Sizin ihtiyacınız olan sistemin çözümlerini sunmaktayız. Yapısının düzgün ve işlevsel olması gerekir. Bunun için ihtiyaçlarınızın belirlenip doğru bir yapı ve sistem ile işlemlerinizin yapılması gerekir. Bu noktada biz sizler için önemli olan sistemi ücretine göre değil, işlevine göre tespitini yapıp kurulumunu yapıyoruz.

 Yapı Hakkında

   Tek şubeli noktalarda fazla maliyet olmadan sistemin en iyi aktif olarak çalışması için çok pahalı ürünler değil fakat işlevi ve yapısı itibari ile sorunlarınızı çözebilecek çözümler üretiyoruz. İşte bu noktada sisteminizin sizin için önemli noktalarını fark etmenizi sağlıyoruz. Sistem içerisinde standart da olması gereken bir çok modül ile birlikte geliyor. Bunları toparlayan NoSS CRM programı sayesinde, sizi kafanızdaki tüm soru işareti uygulamalardan kurtarıyoruz. 

   Raporlama ve veri tutma konusu en önemli konulardan biridir. Bir çok rapor menümüz sayesinde detaylı raporlarınızı rahatlıkla bakabilirsiniz. İsteğe özel müşterilerimiz için özel raporlama uygulama çözümleri de sağlıyoruz. 

   Çoklu şube yapılarında birden fazla nokta ile istenirse sadece mağaza yapıları kendi aralarında bağlantılı çalışabildiği gibi merkez yapı çatısı altında toplayıp sistemi çalıştırabiliyoruz. İşte bu noktada önemli olan sizin ihtiyacınıza göre tespitler yapılıp sorunlarınızın çözülüp, profesyönelce çıkarlarınızın korunması ilkesi ile sisteminizi sağlam bir yapıda çalışmasını sağlıyoruz. 

19 Ocak 2019
Market Barkod Otomasyon Sistemi için yorumlar kapalı
44 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat